SEŘIZOVAČ- Operátor lisu (35 000-45 000 Kč)

Máme pro vás práci v městě Valašské Meziříčí.
Jste manuálně zručný/á? Zajímáte se o údržbu a opravu strojů? Nebo chcete posunout svoji kariéru? V tom případě vás hledáme.

Náplň práce:

  • zodpovída za výkon, kvalitu, provoz a seřízení nebo správne nastavení lisu
  • provádí záznam do výrobní dokumentace (elektronické)
  • provádí drobné opravy na lisu
  • práce s měřidly

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání- technického zaměření (není podmínkou)
  • praxe na hydraulických, transferových a postupových lisech- výhodou
  • znalost práce na PC
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • logické a technické myšlení
  • týmová práce, flexibilita a organizační schopnosti
  • znalost čtení technických výkresů

Nabízíme:

  • nadstandartní příspevky za směnnost a práci o víkendech
  • 5 týdnů dovolené
  • stabilizační odměna za odpracovaná láta ve společnosti ve forme poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt
  • poskytování firemních půjček
  • příspevek na stravováné
  • benefitní karta
  • roční odměny
  • příspevek na penzijní pripojištení
  • možnost ubytování na rok s dotací

Proč pracovat v Europersonal?

  • Pracovní smlouva
  • Bezplatná právní poradna
  • Bezúročné mikropůjčky
  • Stravování na pracovišti nebo stravenky na jídlo
  • Společenský program - vstupenky do kina, divadla, sportovní zařízení a různé soutěže a motivační programy pro zaměstnance
  • Teambuildingové aktivity pro zaměstnance
  • Pomoc při řešení exekucí
  • Možnost čerpání záloh
  • Celodenní péče koordinátora
  • Zajištění ubytování a dopravy do práce

Zaujala vás tato nabídka?

    Ján
    Šimčík